SEO Friendly

System MultiCMS został zoptymalizowany pod kątem "SEO Friendly". Oznacza to, że strony tworzone w naszym CMS są zgodne ze standardem i wymaganiami nowoczesnych serwisów www. Są one pozytywnie weryfikowane przez wyszukiwarki (jak Google). System multiCMS generuje strony posiadające strukturę dostosowaną pod wyszukiwarki tak, aby treść mogła być szybko, łatwo i prawidłowo przeszukiwana i indeksowana.

Z badań wynika, że ponad 85% użytkowników polega na wyszukiwarkach w tym głównie na Google. Dlatego tak duży nacisk położyliśmy na możliwość definiowania własnych elementów każdej ze stron, takich jak:

  • Tytuł strony
  • Opis (Description) strony
  • Słowa kluczowe (keywords)
  • oraz oczywiście krótki, przyjazny link URL (slug)

Każdy z tych elementów może być przypisany zarówno do danej strony jak i całego serwisu, grupy do jakiej serwis należy lub całego konta w MultiCMS. Jest to niezwykła i unikalna cecha MutliCMS - dziedziczenie

Kolejnym elementem wspierającym działania SEO są widgety, jakie oferuje MultiCMS. Wśród nich katalog, ogłoszenia oraz widgety. Są to narzędzia, które umożliwiają szybkie i efektywne budowanie dużych ilości ciekawej i przydatnej czytelnikom treści. Dają także możliwość powiększenia unikalnego i ciekawego contentu serwisu.

testuj ZA DARMO