Poczekalnia

To kolejne nowatorskie rozwiązanie, jakie zastosowaliśmy w MultiCMS. Jest dedykowane dla właścicieli wielu domen (dziesiątki, setki a nawet tysiące) i umożliwia sprawne zarządzanie treściami, jakie będą się w tych domenach pojawiały.

Właściciel konta może w każdej chwili stworzyć Artykuł czy Stronę w wybranej domenie, przypisując ją do kategorii lub publikując na stronie głównej. Jednak przy dużej ilości serwisów www praca taka staje się nieefektywna. Dlatego właśnie powstała koncepcja "Poczekalni".

Wszystkie teksty, które na potrzeby serwisów www tworzy redakcja (mogą to być zarówno teksty tworzone samodzielnie jak i pisane przez zatrudnionych redaktorów lub otrzymywane w formie informacji prasowych) mogą trafiać najpierw do "Poczekalni". Tutaj (w zależności od przydzielonych uprawnień) redaktor może przypisać je do domen, serwisów, kategorii i grup (np. "Serwisy Bankowe"). Właściciel konta ma teraz ułatwione zadanie i skupia się wyłącznie na przydzieleniu i opublikowaniu artykułu w odpowiednim serwisie.

testuj ZA DARMO