Hosting i transfer

W celu rozpoczęcia pracy z systemem MultiCMS, po rejestracji jedyne co muszą Państwo zrobić to skierować domeny na nasze DNS-y: ns1.multicms.pl, ns2.multicms.pl.

Następnie wystarczy dodać domeną do swojego konta w systemie, wybrać dla niej dowolne IP i jeśli chodzi o instalację systemu dla Waszych domen, to by było wszystko.

Budowanie serwisu www

Zbudowanie serwisu dzięki MultiCMS jest równie proste. Po dodaniu domeny do konta należy opisać jej podstawowe parametry: nazwa i opis serwisu, titile i meta tagi. Możemy wybrać jeden z dostępnych motywów graficznych dla domeny i jego wersję kolorystyczną oraz podjąć decyzję (którą w dowolnym momencie można zmienić) o strukturze zawartości. Czy serwis będzie tylko serwisem blogowym, tradycyjnym miniserwisem firmowym, katalogiem stron; czy też dowolną kombinacją powyższych trzech funkcji.

Przykłady serwisów w oparciu o MultiCMS

www.komis-samochodowy.pl łączy w sobie funkcję blogową ( z regularnie dodawanymi newsami) oraz funkcję katalogu stron. Osobną możliwością jest definiowanie układu menu: kategorie informacji, reklamy, lista ostatnich postów, lista ostatnich lub wybranych wpisów z katalogu etc.

Zarządzanie serwisami

Zarządzanie serwisami opartymi o MultiCMS jest jeszcze prostsze. Po fazie budowy, pozostaje nam zarządzanie treściami, które będą pojawiać się w serwisie - zarówno tekstami informacyjnymi, jak i wpisami do katalogu. Po odpowiedniej konfiguracji katalogu, wyborze i utworzeniu kategorii pozostaje nam tylko akceptacja pojawiających się wpisów, ewentualna ich edycja. Podobnie jeśli chodzi o informacje, dzięki modułowi pisania postów w serwisie mogą Państwo pisać, edytować i kasować dowolne informacje, dodać grafiki, podpisy pod tekstami oraz zdecydować czy posty na listach postów mają pojawiać się w formie skrótów, czy całości tekstu

testuj ZA DARMO