Dziedziczenie parametrów

To unikalne i nowatorskie rozwiązanie, które zostało zastosowane po raz pierwszy w naszym systemie MultiCMS zdecydowanie ułatwia zarządzaniem wieloma serwisami i domenami. Każdy element, każda cecha i parametr domeny, serwisy czy strony www może być przypisany do samej strony www. Ale może być także ustawiony dla całej domeny albo tylko do wybranej kategorii w obrębie domeny, dla grupy do której dana domena należy a także do konta w MultiCMS.

Pozwala to na znaczne ułatwienie zarządzania wieloma (setkami, tysiącami) domen.

Przykładowo.

Można zdefiniować domyślną reklamę w sidebar dla wszystkich domen należących do grupy "Serwisy Bankowe". Dzięki temu wszystkie domeny, które należą do tej grupy będą miały tę właśnie reklamę emitowaną. Dla pozostałych domen możemy zdefiniować inną reklamę (czy to w zakresie tej domeny czy definiując jedną domyślną reklamę dla całego konta).

Co więcej, dla domen z grupy "Serwisy Bankowe" możemy wyodrębnić domenę, która jest dla nas najciekawsza i tam ustawić inną, indywidualną dla danej domeny reklamę. Możemy także dla wybranej kategorii wybranej domeny (np. dla kategorii "kredyty mieszkaniowe") dopasować najlepszą dla tej kategorii kampanię reklamową.

Wszystko po to, aby reklamy i przychody z tych reklam były jak najwyższe.

Ten sam mechanizm można stosować do prawie wszystkich opcji, parametrów i widgetów dostępnych w MultiCMS!

testuj ZA DARMO