MultiCMS to nowatorskie narzędzie umożliwiające bezpieczne i łatwe tworzenie oraz zarządzanie wieloma serwisami internetowymi bez konieczności posiadania własnego serwera www i znajomości HTML. Lepsze niż parking.

> NIEOGRANICZONA LICZBA DOMEN > DUŻE PÓLE ADRESÓW IP + SEO friendly > JEDEN PANEL ADMINISTRACYJNY

Wiele domen

Dzięki MultiCMS można dodawać, zarządzać i prowadzić nieograniczoną liczbę serwisów i blogów na każdej swojej domenie. Zarządzanych z jednego panelu.

więcej »

WIELE ADRESÓW IP

Dla wygody i podniesienia jakości pod kątem SEO dajemy Państwu możliwość utrzymywania serwisów na wielu różnych adresach IP.

więcej »

DZIEDZICZENIE parametrów

Dzięki unikalnemu rozwiązaniu dziedziczenia, można łatwo ustawiać poszczególne parametry serwisu dla jednej domen, grupy domen i/lub całego konta.

więcej »

HOSTING i TRANSFER

Dedykowane dla użytkowników MultiCMS serwery gwarantują bezpieczny hosting i duży trasfer. Bez konieczności posiadania własnego serwera, instalacji plików, skryptów czy baz danych.

więcej »

BAZA TREŚCI

Codziennie aktualizowana baza informacji prasowych pogrupowanych w kategorie tematyczne pozwala wybierać i umieszczać na własnych domenach ciekawe artykuły

więcej »

MOTYWY

Aby Państwa serwisy były czytelne i dopracowane graficznie MultiCMS pozwala wybrać motyw graficzny i układ stron z naszych propozycji oraz dostosować go kolorystycznie do Państwa potrzeb.

więcej »

SEO FRIENDLY

Zróżnicowane adresy IP, przyjazne URLe, zarządzanie linkami, własne i automatyczne metatagi dla stron, kategorii i konta, czytelny kod HTML to główne SEO zalety stron opartych o MultiCMS.

więcej »

WIDGETY

MultiCMS udostępnia widgety do rozbudowy serwisów, takie jak katalog stron, personalizacja motywów, sidebar, dodawanie do społecznościówek i inne. Możliwe jest także tworzenie własnych widgetów: ogłoszenia, konkursy i inne.

więcej »

ZARABIANIE

Wiele pól reklamowych i najpopularniejsze rozmiary umożliwią Państwo łatwe zarządzanie reklamami i zarabianie na swoim serwisie. MultiCMS pozwala także na instalację reklam kontekstowych oraz własnych reklam, bez ograniczeń i uzależnienia od jednego reklamodawcy, jak w przypadku parkingów..

więcej »
testuj ZA DARMO